منو

ورود

البرز
 • البرز
 • تهران
 • گیلان
0
سبد خرید

جستجو
Loading
شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سامانه سوپرمارکتم

کاربر گرامی، احتراما به اطلاع می‌رساند به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت سوپرمارکتم خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در سایت سوپرمارکتم و استفاده از خدمات آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید، شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می‌شوند.

 • قوانین عمومی

  تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه سوپرمارکتم مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. سامانه سوپرمارکتم، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

 • توصیف مشتری یا کاربر

  اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد.

 • ارتباطات

  در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم. اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار سوپرمارکتم قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سامانه سوپرمارکتم با شما هستند . سامانه پیامکی 10002634345036 به منظور ارسال پیامک از طریق سامانه سوپرمارکتم به شما در نظر گرفته شده است و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به پیامک‌هایی که از سایر سامانه‌ها تحت عنوان سوپرمارکتم به شما ارسال میشوند ندارد. لطفا در صورت دریافت هرگونه پیامکی به غیر از این سامانه آن را از طریق پست الکترونیکی Support@Supermarketam.ir به اطلاع ما برسانید .

 • رعایت حریم شخصی

  سوپرمارکتم اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.

 • چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا

  سوپرمارکتم می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. سوپرمارکتم می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید . در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای سوپرمارکتم محفوظ خواهد ماند.

 • استرداد کالا

  سوپرمارکتم بر پایه « مشتری مداری» و «رضایت مشتریان» همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، کیفیت، قیمت، اشتباه در بارکد، تغییر تصمیم مشتری و غیره توسط مشتری ،تاریخ انقضا یا مهلت مصرف آن کوتاه است می‌توانید یک یا همه سبد کالای ارسالی را مرجوع کنید. در صورت پرداخت در محل از پرداخت خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به سامانه خدمات مشتریان، با شما تماس گرفته می‌شود و پیگیری از این طریق انجام می‌شود.

 • فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن

  خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای سامانه سوپرمارکتم و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید. سامانه سوپرمارکتم هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد.

 • نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص

  سایت سوپرمارکتم ممکن است در جهت سهولت عملکرد شما دارای پیوندهایی به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت این سامانه نیستند و سوپرمارکتم در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت. نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد. لازم است نظرات سایر کاربران را اصل و پایه انتخاب خود قرار نداده و در انتخاب و تصمیم‌گیری‌های خود تنها به عنوان یک نظر قابل بررسی و تامل به آنها بنگرید. لطفا در قرار دادن نظرات از مبالغه پرهیز کنید. در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین و شئونات اسلامی، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی سامانه سوپرمارکتم ارسال نمایند.

 • سیاست قیمت گذاری

  این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و سامانه سوپرمارکتم به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی تامین‌کننده کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع سامانه سوپرمارکتم از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت سوپرمارکتم ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.

 • نمایندگی

  سامانه سوپرمارکتم هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی در کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت می‌گیرد.

 • حوادث غیر مترقبه

  سامانه سوپرمارکتم مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد . تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه سوپرمارکتم مسئولیتی نخواهد داشت.

 • مالکیت معنوی محتوا

  همه آنچه در سایت سوپرمارکتم در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی کلاً متعلق به سایت فروشگاه مجازی سوپرمارکتم، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه مجازی سوپرمارکتم، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد کلیه حقوق سایت سوپرمارکتم شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد.